Stropdassenwinkel.nl by E.L Cravatte

  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Ma t/m vrij voor 16.00 besteld, de volgende dag in huis
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen

Gouden Sjaaltje - 53x53 cm - Zijde

ID: SHW-Z-53-058
20.95 €20,95 op voorraad

Mooie gouden damessjaal in soepele, zachte zijde. Dit effen exemplaar is prachtige aanwinst waarmee je altijd en overal stijlvol voor de dag komt. Bijvoorbeeld als vrouwelijke touch bij je kantoorlook of voor een fris accent om je hals bij een meer casual gelegenheid. Deze gouden sjaal heeft een eigentijdse afmeting van 53x53 cm (dit is het formaat van een stewardessen-sjaal)

Tip voor bedrijven en verenigingen: Een fraaie zijden stropdas in identiek dessin is bestelbaar, voor uniformiteit voor medewerkers en verenigingsleden. Vandaag besteld, morgen in huis!

  • Merk
  • Afmeting 53 x 53 cm
  • Materiaal 100% Zijde


Mooie kwaliteit luxe zijde stropdassen voor een scherpe prijs.
Flip
Super tevreden over mn stropdas met sokken, vele complimenten gehad op t trouwfeest van onze zoon, ook zeer tevreden over de snelle levering, was voor mij echt een lastminute aankoop
Jan Mosselman
Snelle levering, een set bretels omgeruild omdat het andere stof was wat ik dacht. Ook deze levering was perfect. Nu helemaal tevreden. Top
Boet
Prachtige kwaliteit stropdas met pochet redelijke prijs, keurig verpakt en een super vlotte bezorging, een aanrader voor iedereen die op zoek is naar mooie producten..
Jenny de Koning
Snelle levering, duidelijke communicatie. En nog belangrijker, de kleur van de (mooie) stropdas komt in het echt goed overeen met de afbeelding op de site.
Meijer
Al, regelmatig bretels besteld.. altijd prima.
Mark

Betaal veilig online

×